Modül ve Ek Hizmetler

Sektörlere özel geliştirmiş olduğumuz çözümler ile sınırlarınızı genişletebilirsiniz.

Yazılım Ek Hizmet ve Modülleri

E-Ticaret Paketinizi Geliştirmek ve Özelleştirmek İçin Sürekli Güncellenen Modüllerimizi İnceleyip Satın Alabilirsiniz.

Aras Kargo Api Entegrasyonu

Aras Kargo api entegrasyonu ile tek tuşla kargo gönderimini oluşturur müşterinize takip kodunu iletir. Tek tuşlada kargo etiketini yazdırabilirsiniz..
Yıllık 2.999 ₺
MNG Kargo Api Entegrasyonu

MNG Kargo api entegrasyonu ile tek tuşla kargo gönderimini oluşturur müşterinize takip kodunu iletir. Tek tuşlada kargo etiketini yazdırabilirsiniz..
Yıllık 2.999 ₺
Sürat Kargo Api Entegrasyonu

Sürat Kargo api entegrasyonu ile tek tuşla kargo gönderimini oluşturur müşterinize takip kodunu iletir. Tek tuşlada kargo etiketini yazdırabilirsiniz..
Yıllık 2.999 ₺
Yurtiçi Kargo Api Entegrasyonu

Yurtiçi Kargo api entegrasyonu ile tek tuşla kargo gönderimini oluşturur müşterinize takip kodunu iletir. Tek tuşla da kargo etiketini yazdırabilirsiniz..
Yıllık 2.999 ₺
Kargotürk Entegrasyonu

Kargotürk Kargo api entegrasyonu ile tek tuşla kargo gönderimini oluşturur müşterinize takip kodunu iletir. Tek tuşla da kargo etiketini yazdırabilirsiniz..
Yıllık 2.999 ₺
Android Google Play Uygulaması

E-ticaret Sitenizi Google Play Markete Uygulama Olarak Yüklenir ve uygulamayı indiren müşterilerinize sınırsız bildirim gönderebilirsiniz. Gerekenler 1 Adet 1024x1024 Logo ( Uygulama Açılış ekranında kullanılması için) 1 Adet 1024x1024 İcon (Uygulamanın ve Google play market de gösterilecek simgeniz) Minimum 100 Kelimelik Açıklama Yazısı.
Tek Sefer 7.999 ₺
Apple İOS Mobil Uygulama

E-ticaret Sitenizi Apple Telefonlar için Appstore Markete Uygulama Olarak Yüklenir ve uygulamayı indiren müşterilerinize sınırsız bildirim gönderebilirsiniz. Gerekenler Apple Developer Hesabı 1 Adet 1024x1024 Logo ( Uygulama Açılış ekranında kullanılması için) 1 Adet 1024x1024 İcon (Uygulamanın ve Appstore da gösterilecek simgeniz) Minimum 100 Kelimelik Açıklama Yazısı).
Tek Sefer 9.999 ₺
Aramex Kargo Entegrasyonu

Aramex Global Kargo Api Entegrasyonu yapmanızı ve tek tuşla kargo gönderim ve fiş yazdıra bilirsiniz..
Yıllık 2.999 ₺
DHL Kargo Entegrasyonu

DHl Global Kargo api entegrasyonu ile tek tuşla kargo gönderimini oluşturur müşterinize takip kodunu iletir. Tek tuşla da kargo etiketini yazdırabilirsiniz..
Yıllık 2.999 ₺
E-İhracat Paketi

ÜRÜN BİLGİSİ Bu Özellik İle E-ticaret Sitenizi Aynı Zamanda E-ihracata Çevirebilirsiniz. Bu Paketi Satın Aldığınızda Aşağıdaki özellikleri kullanabilirsiniz. İsteğe Bağlı Kullanabileceğiniz Diller Türkçe, İngilizce, Arapça, Portekizce, Almanca, Rusca, İtalyanca, Fransızca, Ukraynaca, İspanyolca, flemenkçe, Çince, Estonca, Japonca, Hintçe, Rumence, Norveç, Korece Para Birimleri 150+ para birimi (Türk Lirası, Dolar, Euro, Yen, İsviçre Frangı vb) Global Ödeme Sistemleri Paypal, Sagepay, G2Apay, Paytm, Stripe, Paystack, Skrill, Square, 2Checkout, Paymate, Klarna, Bitcoin Diğer Özellikler Otomatik Dil Algılama ( Bu özellik sayesinde almanyadan sitenize giren kişiye otomatik almanca olarak açılır) GDPR Avrupa Birliliği Uyumu Ülke Bazlı Kargo Fiyatı Bölgelere Özel Vergi oranları ( Her ülkenin kendi vergi oranıyla satma veya Yurt Dışına %0 KDV ile Satabilme) Çoklu Dil SEO ( Ürün, Kategori ve Sayfalara Dile özel meta bilgilerinin otomatik oluşturulması).
Tek Sefer 2.999 ₺
Kendin Tasarla Modülü

ÜRÜN BİLGİSİ Kişiye Özel Tasarım Modülü ile müşterileriniz ürünlerini kendisi ürünlerin üstüne resim, yazı ekleyip sipariş verebilir. Hangi ürünler için kullanılabilir. Kişiye özel tasarım yapılabilecek her ürüne uygun olacaktır örnekler aşağıdaki gibidir. T-sirt Tasarımı Kupa Bardak Tasarımı Şapka Tasarımı Telefon Kılıf Tasarımı Anahtarlık Tasarımı Tablo Tasarımı.
Tek Sefer 2.999 ₺
Pazaryeri Entegrasyonu

Opsiyonel olarak sunulan pazaryeri entegrasyon modüllerini satın alabilirsiniz. (Trendyol ve Çiçeksepeti)
Yıllık 4.999 ₺
Web Servis (API)

E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyon yazılımları üzerinden; Sipariş Listeleme, Sipariş Detayı, Hızlı Satış (Sipariş) Oluşturma, Ürün Kaydetme, Ürün Stok Güncelleme, Ürün Fiyat Güncelleme, Bayi Listeleme, Bayi Eksi Hesap Limiti Güncelleme, Kategori Detayı gibi işlemleri yazılımınıza entegre edebilir ve yazılımınız üzerinden yönetebilirsiniz.
Yıllık 2.499 ₺
C2C Pazaryeri Site Eklentisi

E-ticaret Sitenizi C2C Pazaryerine Çeviren Eklentidir. Bu Eklenti ile sitenize satıcılar kayıt olup kendi ürünlerini yükleyip satabilirler. Türkiye'de C2C Örnekleri Trendyol, n11, Hepsiburada .
Fiyat ve Özellik detayı için teklif alınız. 

14 Gün Para İade Garantisi

Şahsi olarak alım yapan tüm müşterilerimiz için sipariş tarihinden itibaren 14 gün içerisinde koşulsuz ve kesintisiz ödeme iade garantisi sunmaktayız.